Do Góry

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Uprzejmie informujemy,  że zgodnie z  :

JUVENTUS ACADEMY RZESZÓW, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych,

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Zawodnicy są pod stałą obserwacją trenerów JUVENTUS FC - co w przyszłości, po ukończeniu 15-go roku życia, może zaowocować kontynuacją szkolenia bezpośrednio w Turynie. Regularne wizyty włoskich trenerów w trakcie sezonu, którzy prowadząc zajęcia poznają zawodników, szkolą sztab trenerski i przekazują unikalną wiedzę na temat najnowszych metod szkolenia, organizacji i zarządzania klubem piłkarskim. Pracujemy w ten sam sposób, przy użyciu takich samych metod i narzędzi, jak jeden z najlepszych klubów piłkarskich na świecie.

Program szkoleniowy pod nadzorem JUVENTUS FC, oprócz elementów piłkarskich kładzie również mocny nacisk na sposób zachowania, wychowania, kultury osobistej, poszanowania innych ludzi i zasad fair-play młodych zawodników zarówno na boisku jak i poza nim.

 

JUVENTUS WAYCo rozumiemy przez "Juventus Way"? Opierając się na naszej filozofii, staramy się maksymalizować rozwój  zawodników w sposób, który łączy aspekty techniczne z mentalnymi, emocjonalnymi i interpersonalnymi. Nasza metoda może być podsumowana w pięciu punktach:

STYL GRY 
"Prowadzimy" grę, utrzymujemy się przy piłce. Pewni swoich indywidualnych umiejętności zachowujemy spokój. Jesteśmy skoncentrowani, kreatywni. Wspólnie pracujemy jako zespół.

UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNE
Osiagamy perfekcję za pomocą dynamicznych ćwiczeń, których celem jest doskonalenie umiejętności. Rozwój pojedynczego zawodnika, to serce każdego ćwiczenia.

UMIEJĘTNOŚCI TAKTYCZNE
- nabywane w trakcie licznych, szczegółowych indywidualnych i meczowych sytuacjach, realizowanych w czasie całości procesu treningowego.

CZYNNIKI MENTALNE
Przygotowujemy zawodników do podejmowania skutecznych decyzji w sytuacjach meczowych. Rozwijamy ich szybkość myślenia, stosując zmienne scenariusze taktyczne i techniczne.

CZYNNIKI EMOCJONALNE I INTERPERSONALNE
Promujemy postawę zbudowaną na wartościach poświęcenia, odwagi i pracy zespołowej, które mają być stosowane zarówno na boisku jak i poza nim.